ul. Sowińskiego 5 Zadzwoń: 509 210 251
44 - 100 Gliwice Napisz: sitmn@sitmn.pl

Nasze Koła

Zarządy Kół SITMN 2013-2016
Lp. Koło SITMN Adres Zarząd
1.

AGH
Wydział Metali Nieżelaznych

 

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel.: (012) 617 26 50
fax: (012) 617 26 32


 

Stanisław Pietrzyk - Prezes
tel.: (12) 617 26 60
kom: 694 911 007
fax: (12) 617 26 89
email: pietstan@agh.edu.pl


Krzysztof Żaba – Wiceprezes/Skarbnik
tel: (12)6173973
kom: 607 110 0075
e-mail: krzyzaba@agh.edu.pl

 

2. Aluminium Konin
-Impexmetal S.A.
sitmn-hak.pl
ul. Hutnicza 1
62-510 Konin

Tel: (063) 247 44 88
Fax: (63) 247 47 86


 
Dariusz Rutecki – Prezes
Tel: (63) 247 48 70
Kom: 695 109 603
e-mail: d.rutecki@impexmetal.com.pl

Sebastian Woźniak - Wiceprezes
Tel:(63) 247 44 92
        695 107 073
e-mail: s.wozniak@impexmmetal.com.pl

Agnieszka Buciak – Skarbnik
Tel: (63) 247 44 03
Kom: 695 107 075
e-mail: a.buciak@impexmetal.com.pl

Maciej Popieliński - Sekretarz
Tel: (63) 247 49 71
          695 108 043
e-mail: m.popielinski@impexmetal.com.pl

 
       
3. Bipromet S.A ul. Graniczna 29
40-956 Katowice
Tel: (32) 77 45 801
Fax: (32) 256 27 61

 



Andrzej Majewski – Sekretarz/Skarbnik
Tel: (32) 774 59 51
e-mail: a.majewski@bipromet.com.pl

 
4. Grupa Kęty S.A. ul. Kościuszki 111
32-650 Kęty
Tel: (33) 844 60 00
Fax: (33) 845 30 93

 
Krzysztof Siekierski – Prezes
Tel.: (33) 844 61 30
Kom: 604 522 106
e-mail: ksiekierski@grupakety.com

Bogusław Haczek - Sekretarz
Krzysztof Stojek - Skarbnik
Tel: (33) 844 63 73
Kom; 668 217 639
e-mail: Stojek@grupakety.com.pl

 
5. Huta Cynku
"Miasteczko Śląskie" S.A.
sitmn.hcm.com.pl
ul. Hutnicza 17
42-610 Miasteczko Śląskie
Tel: (32) 288 84 44
Fax: (32) 288 88 85

 
Łukasz Piełka - Prezes
tel.: (32) 288 84 44 - wew 556
512 403 388
email: lpielka@hcm.com.pl

Michał Kijas – Wiceprezes
Tel:(32) 288 84 44 wew 571

 
6. Hutmen S.A. ul. Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław
Tel: (71) 334 83 00
Fax: (71)339 03 47

 
Piotr Chodorski- Prezes
tel: tel: 71 33 48 642
e-mail: piotr.chodorski@hutmen.pl




 
7. IMN Gliwice ul. Sowińskiego 5
44-100 Gliwice
Tel: (32) 238 04 68
Fax: (32) 231 69 33

 
Beata Cwolek - Prezes
Tel: (32) 238 07 42
Kom: 501 544 318
e-mail: beatac@imn.gliwice.pl

Andrzej Chmielarz - Wiceprezes
Tel: (32) 238 07 00
e-mail: andrzejch@imn.gliwice.pl

Anna Królikowska - Sekretarz
Tel: (32) 238 04 55
Fax: (32) 238 03 50
e-mail: AnnaK@imn.gliwice.pl

 
8. IMN Gliwice/Oddz. Legnica ul. Złotoryjska 89
59-220 Legnica
Tel; (76) 850 55 00
Fax: (76) 850 55 01

 
Arkadiusz Szpakowski - Prezes
Tel: 
Kom: 603 307 591
e-mail: arek.szpakowski@imn.legnica.pl

Bogusław Hołowienko - Wiceprezes
Tel: 
Kom: 570 111 207
e-mail: boguslaw.holowienko@imn.legnica.pl

Ewa Szydłowska - Braszak - Sekretarz
Tel: 
Kom: 600 874 817
e-mail: ewa.szydlowska@imn.legnica.pl

Gabriela Próżny- Skarbnik
Kom; 570 111 758
e-mail: gabriela.prozny@imn.gliwice.pl

 
9. IMN Gliwice/Oddz. Skawina ul. Piłsudskiego 19
32-050 Skawina
tel.: (012) 276 40 88
fax: (012) 276 47 76

 
Andrzej Kłyszewski - Prezes
tel.: (12) 276 40 88 w. 32
kom: 602 580 108
email: aklyszewski@imn.skawina.pl

Marek Nowak - Wiceprezes
Marzena Lech-Grega – Sekretarz
tel.: (12) 276 40 88 w. 60
Maria Morito - Skarbnik
tel.: (12) 276 40 88 w. 56

 
10. KGHM PM S.A.
Huta Miedzi "Głogów"
www.sitmn.kghm.pl
ul. Żukowicka 1
67-200 Głogów
tel.: (76) 833 20 71
fax: (76) 747 31 03

 
Zbigniew Gostyński - Prezes
tel. (76) 747 76 06
e-mail: z.gostynski@kghm.pl

Maciej Łaszkiewicz - Wiceprezes
e-mail: Maciej.Laszkiewicz@kghm.com

Izabela Zielińska - Skarbnik
Tel; (76) 747 71 95
505 968 185
e-mail: i.zielinska@kghm.pl

Bogna Siedlecka- Sekretarz

 
11. KGHM PM S.A.
Huta Miedzi "Legnica"
sitmn.legnica.pl
ul. Złotoryjska 194
59-220 Legnica
tel.: (076) 722 37 71
fax: (076) 747 20 05

 
Jan Antczak - Prezes
tel. (76) 747 52 40
605 674 155
e-mail: Jan.Antczak@kghm.com

Mariusz Horbal - Wiceprezes
tel: (76) 747 55 02
667 894 967
e-mail: Mariusz.Horbal@kghm.com

Piotr Kucharski - Sekretarz
Tel: (76) 747 52 02
Kom: 602 421 853
e-mail: Piotr.Kucharski@kghm.com

Andrzej Tkacz- Skarbnik
Tel; (76) 747 28 00
609 520 264
e-mail: Andrzej.Tkacz@kghm.com

 
       
12. "Orzeł Biały" S.A. ul. Harcerska 23
41-946 Piekary Śl.
tel. (32) 779-65-00
fax. (32) 281-34-91


 
Agata Pierwoła - Prezes
tel: (32)  779 65 00 wewn. 118
e-mail: apierwola@orzel-surowce.com.pl

Maciej Monkowicz - Wiceprezes

Małgorzata Przybylska - Czaja - Sekretarz

Magdalena Szymańska-Kamińska - Skarbnik
tel.: (32) 779 65 00 wewn. 146
e-mail: mszymanska@orzel-bialy.com.pl


Aleksandra Łęgowiak - członek Zarządu
 
       
13. Walcownia Metali
"Dziedzice" S.A.
ul. Hutnicza 13
43-502 Czechowice – Dziedzice

tel.: (032) 714 30 00
fax: (032) 714 31 00
www.walcownia.com.pl

 
Tomasz Kosowski - Prezes
tel.: (32) 714 31 11
kom: 0 603 120 847
email: t.kosowski@walcownia.com.pl

Tomasz Kanik- Wiceprezes
 tel.: (32) 714 3098
tel. kom.: 0 695 107 883
email: t.kanik@walcownia.com.pl

Karolina Szczypka- Sekretarz
tel.: (32) 714 3056
tel. kom.: +48 667 608 547
email: k.szczypka@walcownia.com.pl

Danuta Góra - Skarbnik
tel.: (32) 714 30 44
kom. 0 692 920 494
email: d.gora@walcownia.com.pl

 
14. Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A. ul. Metalowców 6
44-109 Gliwice
tel.: (32) 330 63 40
(32) 330 63 63
fax: (32) 330 63 42

 
Paweł Kowalczyk - Prezes
kom: 508 371 322
email: pawel.kowalczyk@wmn.com.pl

Marian Burek - Wiceprezes/Sekretarz
Kom: 508 371 256
email: marian.burek@wmn.com.pl

Martyna Mandrela– Skarbnik
tel.:
email:

 
15. ZGH "Bolesław" S.A. ul. Kolejowa 37
32-332 Bukowno
tel.: (32) 295 51 00
fax: (32) 295 50 00

 
Leszek Stencel - Prezes
tel. (32) 295 57 15
kom.: 604 458 622
fax; (32) 295 50 05
email: lstencel@mail.zghboleslaw.pl

Bogdan Pieczonka - Wiceprezes
tel. (32) 295 57 03
kom.: 606 908 008
fax; (32) 295 50 05
email: bpieczonka@mail.zghboleslaw.pl

Kaleta Monika - sekretarz
tel. (32) 295 58 02
kom.: 698 633 740
fax; (32) 295 50 05
email: mkaleta@mail.zghboleslaw.pl

Izabela Śliwińska - skarbnik
kom.: 504 206 327


 
16. ZM SILESIA SA ul. Konduktorska 8
40-155 Katowice
tel.: (32) 358 74 00
fax: (32) 259 83 31

 
Stanisław Pawlicha - Prezes
tel.: (32) 358 74 16
kom: 0 695 107 292
email: SPawlicha@SilesiaSA.pl

Tomasz Napióra – Wiceprezes/Sekretarz
Tel: (32) 358 74 96
Kom. 695 107 295
e-mail: TNapióra@SilesiaSA.pl

Krzysztof Majkut - Skarbnik
tel.: (32) 358 74 26
e-mail: Majkut@SilesiaSA.pl

17. ZM SILESIA SA
Oddz. Huta Oława
ul. Gen. Sikorskiego 2
55-200 Oława
tel.: 71 318 73 01
fax: 71 313 40 35


 
Marek Kromplewski - Prezes
Tel: 71 318 73 22
e-mail: mkromplewski@silesiasa.pl

Tomasz Niezgoda - Wiceprezes
Tel: 71 318 73 58
e-mail tniezgoda@silesiasa.pl

Janusz Stelczyk - Wiceprezes

Paulina Tuźnik – Sekretarz
Tel: 71 318 73 11
e-mail ptuznik@silesiasa.pl

Agata Zajas – Skarbnik
Tel: 71 318 73 57
e-mail azajas@silesiasa.pl
 

Gospodarka obiegu zamkniętego

26 lutego 2020, środa
Kraków
"Gospodarka obiegu zamkniętego w przemyśle metali nieżelaznych"
                                       Kraków, 26-28 luty 2020r

Seminarium- Przemysł 4.0 na przykładzie hutnictwa miedzi

23 stycznia 2020, czwartek
Gliwice, Hotel "Argrntum"
 23.01.2020 Seminarium
na temat przemysłu 4.0 na przykładzie hutnictwa miedzi

201 KNT

14 listopada 2019, czwartek
Katowice
201 Kwartalna Konferencja Naukowo Techniczna
„155 lat Metalurgii Ołowiu”
Jubileusz 70-lecia urodzin Prezesa Andrzeja Łatki

Zapisz się

Chcesz wziąć udział w organizowanej przez nas konferencji? Sprawdź naszą ofertę i zapisz się już dziś.